Hlubinná terapie čaker

Při péči o vaše zdraví a fyzickou i psychickou pohodu se vám rozhodně bude hodit

HLUBINNÁ TERAPIE ČAKER

Vyladíme a zharmonizujeme vaše tělo i psychiku. Pojmenujeme vaše obtíže a podíváme se do „jádra problému“. Postaráme se společně o to, abyste porozuměli té zprávě, kterou se vám skrze vaše obtíže snaží sdělit vaše duše.

Použijeme různé techniky, které postupně povedou k odstranění vašich obtíží.

Jedno sezení potrvá 3,5 až 4 hodiny a během této doby projdeme všechna energetická centra vašeho těla.

Při Hlubinné terapii čaker:

 • si osvojíte techniky, které vás na vaší cestě k „uzdravení“ povedou a budou vám pomáhat harmonizovat vaše tělo a jeho energetické obaly
 • uvedete do praxe nový pohled na příčinu vašich obtíží a začnete realizovat změnu
 • skrze uchopení skutečné příčiny vašich obtíží postupně tyto obtíže odstraníte
 • hodíte své starosti za hlavu, bezmoc a bezradnost pošlete "k šípku" a s chutí se vrhnete do života

Mnohdy naše fyzické i psychické zdraví ovlivňují tzv. blokace v energetickém systému. V jednotlivých energetických centrech, čakrách.

Tyto blokace jsou způsobené předešlými zkušenostmi a postojovými vzorci, které jsme volili jako východisko z nějaké nepříjemné situace. A začínají se hlásit o slovo, když jsme připravení udělat změnu a tyto narychlo a ve stresu zvolené strategie proměnit z destruktivní podoby do nám prospěšného a harmonického prožívání.

Moudrost naší duše nás tak vede k poznání toho, kým skutečně jsme, úplnému uzdravení a skutečné vnitřní svobodě.

 

Díky této terapii můžete:

 • vyřešit zdravotní obtíže
 • zharmonizovat vztahy s druhými
 • uzdravit vztah k sobě sama
 • zvýšit kapacitu své energie
 • zklidnit mysl
 • být sebevědomějšími
 • objevit své netušené talenty a dary

Po Hlubinné terapii čaker

 • se budete mít rádi
 • se budete cítit odpočatí
 • budete mít dostatek energie a dobrou náladu
 • získáte důvěru v sebe a v život, více odvahy a odhodlání
 • objevíte svého "energetického parťáka" a navážete vědomý kontakt se svou duší
 • objevíte svou, za věky prožívaných zkušeností, vybroušenou moudrost
 • dostanete chuť laskavě a vědomě pečovat o svůj vlastní život a stanete se vědomými tvůrci svého života

Získáte velice účinné a efektivní nástroje, které můžete používat po zbytek života.

Za tuto terapii (= 3,5 až 4 hodiny) nyní zaplatíte 3.500,-Kč

 

Reference spokojených klientů

Opakovaně jsem narážela na situace, se kterými bylo pro mě obtížné se popasovat. Byla jsem z nich zmatená, občas bolavá a sama jsem nedokázala uchopit jejich smysl. Cítila jsem, že Lada je ta správná osoba, která mi dokáže zprostředkovat vhled do podstaty toho, co se ve mně odehrává. A opravdu 🙂 Během terapie jsem cítila, že mi nedovolí uhýbat před svými pocity, uvědomněními ani před sebou samou. Cítila jsem, že mě provází laskavě, ale pevně - a měla jsem tak možnost hluboce procítit, jak tyto situace zapadají do mého života.

Kateřina Vašáková

Lada Boháčová je velmi empatická a osvícená bytost. Pomáhá mi a podporuje mě v nalézání té správné cesty životem a podněcuje k rozkvětu osobnosti. Výsledný efekt je až dechberoucí. Lituji, že jsem se s Ladou nesetkala již dřív!

Iva Plíšková

Čeho si na Ladě nesmírně vážím je, že nesoudí. K jakémukoliv problému přistupuje s citlivostí a lidskostí. Zároveň ale člověka donutí si koučovaní "odpracovat" - rozebere jej na částečky a následně jej znovu složí. Každé setkání s Ladou bylo náročné, ale tím pádem posouvající, a vždy jsem se těšil na pokračování.

Jan Staňura

K Ladě docházím na terapie přibližně 3/4 roku. Řeším problém s otěhotněním, které se mi delší dobu nedaří. Po zdravotní stránce bych měla být v pořádku a otěhotnění by mi nemělo z medicínského hlediska nic bránit. Dostala jsem kontakt od známého, abych zkusila alternitvní léčbu pomocí regresivní terapie u Lady. Začala jsem docházet na terapie. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale říkala jsem si, že musím zkusit všechno a dosti mi zajímalo, jak tato terapie bude fungovat. Nakonec mi zážitky v regresivní terapii nesmírně překvapily. Pochopila jsem, že není žádný důvod se bát smrti. Je to přirozený koloběh života. Lada mi pomohla, abych si uvědomila, co je v životě důležité a že vše se děje v našem životě z nějakého důvodu. Po terapiích s Ladou se mi zlepšil partnerský vztah a další vztahy s blízkými lidmi. Pochopila jsem, že ne vždy můj pohled na věc je ten jediný a správný názor, že občas mám nechat svým blízkým větší volnost a nechat věci v životě plynout bez toho, aniž bych tlačila na výsledek. Zároveň jsem se také naučila cítit svojí vnitřní energii, s Ladou meditujeme na dálku a vzájemně si energii předáváme. K mému velkému překvapení to opravdu funguje. Když to shrnu, otěhotnět se mi sice do dnes nepodařilo, nicméně Lada mi dala vnitřní víru, že vše funguje tak jak má a až nastane ten správný čas, vše se v dobré obrátí. Celkově se cítím hezky a vyrovnanější než kdy předtím.

Lenka