Lada Boháčová

Když srdce tvoří

Včera večer jsem uveřejnila příspěvek o tom, že jsem splnila slib, který jsem dala sama sobě.

Jste-li zvědaví jaký slib, podívejte se sem

Také jsem o tom napsala lidem v mé databázi. A těm jsem „dala“ dárek v podobě nabídky, aby se připojili k jedné aktivitě, kterou s pár klienty praktikuji již několik týdnů.

Vytvořila jsem u té příležitosti uzavřenou skupinu na Facebooku s názvem KDYŽ SRDCE TVOŘÍ.

Skupina je pouze pro vážné zájemce o meditování a vzájemné naladění a propojování se tak zvaně na dálku skrze svá duchovní srdce.

Tedy ty zájemci mohu být i veselí, důležité je, aby to skutečně chtěli 😊.

Každý večer ve 22 hodin usednu k tichému naladění. Vnořím se do svého duchovního srdce a odtud se naladím a propojím s duchovním srdcem každého z klientů. Takto to praktikujeme již několik týdnů. Všem nám to přináší mnoho krásných nacítění o vzájemné sounáležitosti, laskavých vibrací, vnitřního klidu a milující přítomnosti.

Ve skutečnosti jsme všichni totiž vzájemně propojeni, ať už si to uvědomujeme či ne. A tímto způsobem si tuto skutečnost zvědomujeme.

Dnes jsem se rozhodla, že tuto nabídku „dárek“ dám i vám!

Ve skupině KDYŽ SRDCE TVOŘÍ můžeme vzájemně sdílet své prožitky a vnímání z večerních naladění. Věřím, že se vzájemně obohatíme o mnoho zkušeností a poznání.

Stále ještě mnoho lidí si myslí, že to, co činí druhým se jich samých nedotýká. To je hluboký omyl.

Jednou jsem seděla u oběda vedle mé milované učitelky Ernestíny. Sedělo nás tam více žen a diskutovaly jsme o vědomí, mysli, myšlenkových postojích a terapii, kterou jsme se od Ernestíny učily. Právě jsme procházely výcvikem.

No a v té klášterní jídelně u oběda jsem poprvé zformovala a vyslovila myšlenku, že to, co pociťuji během výcviku je, jako bych vlastně byla Ernestína. Dost často jsem totiž její vědomí pociťovala ve své mysli a učila se rozumět tomu, čemu mě učí.  Zdálo se mi to troufalé a namyšlené, ale vnitřně jsem si byla jista tím, že něco takového cítím. Ernestína mé tvrzení opravila:“ Ty jsi i Ernestína.“

Jediné malé měkké „i“ a tak zásadně změnilo význam a dokonale podtrhlo význam mého tvrzení.

Díky učení u Ernestíny a mému talentu naciťovat se na druhé, jsem si začala uvědomovat vzájemnou sounáležitost mezi každým živoucím tvorem.

Později mi došlo, že tímto způsobem jsem si vlastně začala uvědomovat, naciťovat a poznávat Božské JÁ. JÁ, které jest obsaženo ve všem.

V životě jsem neprocítila nic krásnějšího, než je vnoření se do JÁ.

Každý z nás má možnost toto já rozpoznat právě ve svém duchovním srdci. Je to proces, který trvá nějakou dobu. Záleží na mnoha okolnostech. Ale jisté je, že bez vaší snahy a opakovaného vnořování se do svého duchovního srdce toto Božské Já nepoznáte.

Neuvědomíte si, že jste jím stále. A že jediné, proč o tom nevíte, je to, že jím nejste vědomě.

Staňte se jím! Objevte TO, čím ve skutečnosti jste!

Je mi ctí, je mou vášní, smyslem mého života a neskonalou radostí být nápomocna lidem tuto vnitřní skutečnost objevovat, nacítit a prožít.

Velice se těším na setkávání s vámi.

 

Lada Boháčová
Mým posláním je laskavá péče. Pečuji o těla a duše svých klientů. Pomáhám jim porozumět sobě sama a učím je jak pracovat se svou myslí, egem a emocemi tak, aby objevili vnitřní svobodu a radost ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Svobodný tvůrce života

    Toužíte být šťastní? Máte starosti? Polapil vás stres? Nevíte kudy kam? Tento e-book vám nabídne řešení.

  • Meditace „Klid mysli“

    Zajímáte se o meditační praxi? Chcete rozvíjet koncentraci mysli? Nebo se potřebujete zklidnit?

  • Nejčtenější články
  • Rubriky