Masáže

Z důvodu vládních opatření v současné době nemasíruji.

Volné termíny v Praze sledujte >>ZDE

Má CESTA mne přivedla zpět do alma mater - do Oázy Srdce v Horním Bradle.
Služby, které nabízím můžete tedy zažít i v Oáze Srdce, a to od pátku do neděle

Před a po každé masáži:

Je vhodné, aby si klient už před masáží dopřál zklidnění. Ráda klientům hned po příchodu nechávám veškerý prostor pro ztišení. Masáž má pak hlubší účinek. Pokud si naopak klient rád během masáže povídá, ráda se mu přizpůsobím. Po masáži po zbytek dne doporučuji vynechat jakoukoli fyzickou zátěž.

Nabídka masáží

 • Klasická masáž
  Navozuje celkové uvolnění těla * působí blahodárně na nervový systém * odstraňuje tenzi svalové tkáně podporuje krevní oběh * napomáhá zlepšení metabolismu *napomáhá zbavit tělo nepříjemných bolestí plynoucích z nerovnoměrného zatěžování pohybového aparátu.

Masáž trvá 40 minut

 • Lálá masáž
  Masáž má hluboce relaxační a ozdravný účinek. Je plně uzpůsobena aktuálnímu stavu klienta, pracuje i s dopady vlivu psychické nepohody na fungování a stav těla. Dále pak dosahuje stejných účinků jako klasická masáž.

Masáž trvá 60 minut

 • Voňavé rozmazlení
  Tato hluboce relaxační masáž je kombinací samých „mňaminek“. Voňavé rozmazlení si můžete vyladit dle vlastního výběru jedné ze směsí esenciálních olejů.

Masáž trvá 120 minut

 • Intuitivní masáž
  Před touto masáží může i nemusí proběhnout konzultace obtíží klienta. Při masáži samotné se plně odevzdám "své intuici" a laskavému vedení "vyšší vůle".

Masáž trvá 60 minut a více (dle potřeby)

 • Manuální lymfodrenáž
  * napomáhá zbavit podkoží nadměrného množství tekutiny * úspěšně odbourává celulitidu * regeneruje pokožku a navrací její hebkost * posiluje imunitu * napomáhá při snižování nadváhy * pomáhá při léčbě kožních afekcí * vede k celkové detoxikaci těla

Doba trvání je od 60 do 180 minut

 • Masáž chodidel
  Masáž chodidel. Při této hodinové masáži vám aplikuji reflexní terapii, kterou jsem se učila u manželů Patákyových a poté vám chodidla namasíruji zklidňujícím balzámem na chodidla. Tuto proceduru zcela uzpůsobím vašemu aktuálnímu stavu.

Masáž trvá 30 minut

 • Reflexní terapie lymfatického systému
  Tato metoda, kterou jsem se učila u Mgr. Evy Nebeské, pracuje na lymfatickém systému skrze reflexní plošky na chodidlech. Doporučuje se dělat v periodách po 3 sezeních. Během jedné periody dochází k ukončení určité fáze pročištění těla. Má mimo jiné výrazný vliv i na psychiku a emoce.

Masáž trvá 60 minut

 • Estetické formování těla
  tvaruje a formuje problematické partie těla * zrychluje metabolismus a podporuje funkci lymfatického systému * zlepšuje krevní oběh a pozitivně ovlivňuje nervový systém * výrazně ovlivňuje celulitidu! (po deseti procedurách je u problematických partií těla možný úbytek až 20 cm!)

Doba trvání: 10 x 120 minut

Reference spokojených klientů

Masáž je pro klienty, kteří chtějí nejen klasickou masáž, ale i masáž s přidanou hodnotou. Ta spočívá v hlubších terapeutických účincích. Prostřednictvím dlouhodobých schopností masérky můžete najít a odblokovat řadu nejen fyzických problémů. Těžko se to popisuje. Je potřeba to prožít.

Jan Michael KubínPodnikatel, léčitel, malíř, učitel a filosof, www.pansofia.cz

Masáž od Lady není jen tak "nějaká" masáž :o). Tím, že je Lada vnímavá a má schopnost hlubokých vhledů, neprobíhá masáž jen na fyzické úrovni. Lada současně komunikuje s lidskou duší. A tak se uvolňování fyzických bloků promítá i do duše a nebo naopak :o). Při masáži tak mohou být uvolněna i mnohá témata duše člověka, což Lada navíc umí krásně ošetřit. Doporučuji všem, zejména pak těm, kteří upřednostňují celistvou péči a léčení.

Anita Beganyová

„Moje záda se těší na Ladu,“ říkám si před masáží obvykle já. A Lada zase: „Moje ruce se těší na tvoje záda.“ Co víc si přát? A když ta úžasná masáž skončí, chce se mi létat! Z každého setkání s Ladou odcházím osvěžena na těle i na duši. S tou energií, která do mě vstupuje, se totiž leccos vyjasní. A tak se zase těším na další a další a další …

Miroslava Nouzovákorektorka mých textů 🙂 a báječný člověk

Lada Boháčová je úžasný člověk, se kterým se při masáži budete cítit skvěle. Dokáže uvolnit tělesnou schránku a dodat energii tak, že odcházíte po masáži jako znovuzrozený. Nejprofesionálnější reflexní masáž, kterou jsem kdy zažila. Mohu jen doporučit!!!

Iva Plíšková

Masáže Lady jsou krásné a milé jako pohlazení po duši. Lada je pro mně jedinečná v tom, že citlivě vnímá nejen vše, co potřebuje mé fyzické tělo, ale i to, co je za tím a jak můj současný tělesný stav souvisí s duševním. Během procedury díky tomu vzniká velmi příjemná atmosféra hluboké důvěry, jemné sounáležitosti, společné radosti a pohody. Odcházím jako znovuzrozená a když jsem poblíž, tuto příležitost nikdy nevynechám. Stojí za to.

Renata Balko