Bloguji, mám web, tedy jsem!

Blog jsem se rozhodla psát proto, abych více a snadněji klientům zpřístupnila to, kdo jsem a co dělám.

Po celou dobu své praxe jsem se obešla bez webových stránek. Jsem především zkušený praktik a život je mi velice nápomocný. A tak díky velké spokojenosti mých klientů se stále těším jejich hojnému zájmu. Nebyla jsem prozatím nucena se na poli on-line marketingu rozvíjet. Jak už jsem řekla, jsem především praktik, a to bez výhrad. Ctím přístup k životu, který je založen na praxi.

Mohu vědět tisíce věcí, ale pokud je nepřevedu do praxe, tak jako by nebyly.

 

typewriter-801921_640

Zpět k blogu. Postupem času, a to právě paralelně s rozmachem sociálních sítí a on-line komunikace, ke mně začali chodit noví klienti s tím, že slyšeli, jak jsou mé služby báječné, ale nikde o mně nic nenašli. Tato jejich touha po informacích o mně a mé práci mne přivedla k rozhodnutí vytvořit blog a webové stránky.

Považte! To už je, jako bych byla, že? 😉 Už jsem totiž několikrát slyšela, že když nemám webové stránky, je to, jako bych nebyla. A všimli jste si, jak to krásně rezonuje s tím, co jsem psala o něco výše? Život je vážně kouzelný.

Dobře, teď vy i já víme, proč jsem se rozhodla psát blog.

Realizací a uvedením do praxe budiž toliko:

Jsem žena ve středním věku. Cele jsem se před několika lety odevzdala svému poslání a své  vášni.

Pečuji o těla a duše svých klientů. Pomáhám jim, aby porozuměli sami sobě, učím je, jak pracovat se svou myslí, egem a emocemi tak, aby objevili pocit vnitřní svobody a radost ze života.

Sama jsem si ve svém životě užila mnoho bolestných momentů a zřetelně si pamatuji ten slastný pocit úlevy, když mne někdo vyslechl. Laskavě mi nabídl jiný pohled na věc a ukázal cestu, jak mohu jinak k danému problému přistupovat. A také si jasně pamatuji tu obrovskou radost, když jsem se po nějaké době podívala zpět na svou cestu a uviděla jsem ten posun.

Tu proměnu z depresivního, s nechutí k životu přežívajícího stvoření na radující se ženu, která si je vědoma toho, že ona je tvůrkyní svého života.

Ano, cele! Nikdo jiný než já můj život neformuje.

O tom, jak a čím je náš život formován si můžete přečíst v e-booku SVOBODNÝ TVŮRCE ŽIVOTA

Bude mi velkým potěšením, pokud se na svou cestu proměny vydáte se mnou. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti. Věřím, že po nějaké době při pohledu zpět na vaši cestu pocítíte stejnou radost, jako mám já ze své proměny.

 

Lada Boháčová
Mým posláním je laskavá péče. Pečuji o těla a duše svých klientů. Pomáhám jim porozumět sobě sama a učím je jak pracovat se svou myslí, egem a emocemi tak, aby objevili vnitřní svobodu a radost ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejčtenější články
  • Rubriky
  • E-book „Svobodný tvůrce života“

    Máte pocit, že vám život jen tak proklouzává mezi prsty? Radost ze života vás míjí? Nemáte čas na péči o sebe? Tento e-book vám nabídne řešení.

  • Meditace „Klid mysli“

    Zajímáte se o meditační praxi? Chcete rozvíjet koncentraci mysli? Nebo se potřebujete zklidnit?

  • Těším se na Vás na Facebooku