Dárkové poukazy

Obdarujte sebe nebo své blízké tím, co je potěší!

Dopřejte sobě nebo svým blízkým začít kvalitní péči o tělo i mysl.
Buďte odpočatí, plní elánu a mějte chuť do života.
Užívejte si LASKAVOU PÉČI ve svém životě!

O fyzickou i psychickou pohodu může obdarovaný pečovat při masáži dle vlastního výběru.

Ať už to bude klasická masáž, lymfodrenáž, masáž reflaxních plosek nohou či nějaký jiný typ masáže, udělá pro sebe "jen" dobře.

Nabídka všech typů masáží je  <>>zde

Nebo možná potřebujete opečovat nějaké konkrétní téma a přijde Vám vhod konzultace nebo Příčinná terapie života

Masáže

Navozují celkové uvolnění těla. A mají blahodárný vliv i na psychiku. Působí blahodárně na nervový systém. Odstraňují tenzi svalové tkáně. Podporují krevní oběh. Napomáhají zlepšení metabolismu. A napomáhají zbavit tělo nepříjemných bolestí plynoucích z nerovnoměrného zatěžování pohybového aparátu.
Více informací >>

Masáže jsou poskytované v Praze a v Horním Bradle (okres Chrudim)

Více informací na 733 711 490 nebo lada@ladabohacova.cz

Reference spokojených klientů

Masáž je pro klienty, kteří chtějí nejen klasickou masáž, ale i masáž s přidanou hodnotou. Ta spočívá v hlubších terapeutických účincích. Prostřednictvím dlouhodobých schopností masérky můžete najít a odblokovat řadu nejen fyzických problémů. Těžko se to popisuje. Je potřeba to prožít.
Jan Michael Kubínwww.pansofia.cz
Masáž od Lady není jen tak "nějaká" masáž :o). Tím, že je Lada vnímavá a má schopnost hlubokých vhledů, neprobíhá masáž jen na fyzické úrovni. Lada současně komunikuje s lidskou duší. A tak se uvolňování fyzických bloků promítá i do duše a nebo naopak :o). Při masáži tak mohou být uvolněna i mnohá témata duše člověka, což Lada navíc umí krásně ošetřit. Doporučuji všem, zejména pak těm, kteří upřednostňují celistvou péči a léčení.
Anita Beganyová
„Moje záda se těší na Ladu,“ říkám si před masáží obvykle já. A Lada zase: „Moje ruce se těší na tvoje záda.“ Co víc si přát? A když ta úžasná masáž skončí, chce se mi létat! Z každého setkání s Ladou odcházím osvěžena na těle i na duši. S tou energií, která do mě vstupuje, se totiž leccos vyjasní. A tak se zase těším na další a další a další …
Miroslava Nouzovákorektorka mých textů 🙂 a báječný člověk
Lada Boháčová je úžasný člověk, se kterým se při masáži budete cítit skvěle. Dokáže uvolnit tělesnou schránku a dodat energii tak, že odcházíte po masáži jako znovuzrozený. Nejprofesionálnější reflexní masáž, kterou jsem kdy zažila. Mohu jen doporučit!!!
Iva Plíšková
Masáže Lady jsou krásné a milé jako pohlazení po duši. Lada je pro mně jedinečná v tom, že citlivě vnímá nejen vše, co potřebuje mé fyzické tělo, ale i to, co je za tím a jak můj současný tělesný stav souvisí s duševním. Během procedury díky tomu vzniká velmi příjemná atmosféra hluboké důvěry, jemné sounáležitosti, společné radosti a pohody. Odcházím jako znovuzrozená a když jsem poblíž, tuto příležitost nikdy nevynechám. Stojí za to.
Renata Balko