Dušičky miminek si se mnou povídají

Tento článek vznikl právě nyní, jako reakce na článek Terezy Kramerové.

Ráda bych potvrdila její vnímání, neboť je totiž nápadně podobné tomu mému.

Kromě toho, že je mi Tereza velice blízká a před mnoha lety mi svou přítomností v mém životě velice pomohla v mé nesnadné situaci, a kromě toho, že mívám sny o jejích příchozích těhotenstvích :-), je pro mne nekonečnou inspirací. Její odvaha a nádherný cit pro sdílení mi velice usnadňují mé sdílení o mých zkušenostech.

Jednou z mých vášní je masírování a mnohokrát jsem masírovala i těhotné ženy. Některé o svém těhotenství ještě ani nevěděly :-). I tak jsou pro mne dušičky jejich miminek jasně vnímatelné.

Protože také znám prožívání miminek během jejich prenatálního období trochu z jiného úhlu pohledu (s většinou klientů se totiž vracíme do jejich prenatálního období, abychom upravili jejich už nefunkční nastavení prožívání, které jim v jejich životě aktuálně spíše škodí), vždy se s miminkem pozdravím a domluvím se s ním, že budu jeho maminku masírovat a že to možná někde zabolí. Miminka mi na sebe občas prozradí různé věci. Třeba jak mu říká sestřička, která si s ním povídá skrze stěnu bříška. Jiné zase, že má rádo, když si maminka zpívá atd.

Má hluboký smysl, i když odcházím.

Před pár dny mi dušička dítěte, které bylo zrovna v bříšku mé klientky, prozradilo, že je takto šťastná, že potřebuje opakovaně přijít a odejít, že to má svůj význam. A že tak pomáhá i své mamince zpracovat její téma, která se trápí tím, že nedokáže dítě donosit. Spolu s klientkou pečujeme o její prožívání, léčíme „vzpomínky“ její duše a její mysl, aby mohla, až přijde správný čas, své miminko donosit. Aby její podvědomé postojové vzorce přestaly bránit jejímu otěhotnění.

Jiná klientka, která během posledního roku opakovaně otěhotněla a miminko nedonosila, mne na masáži požádala, zda bych si mohla s dušičkou miminka, které v bříšku bylo a opět mu přestalo tlouct srdíčko, popovídat a zeptat se, co může udělat jinak. Ještě teď mi běhá mráz po celém těle, když vám o tom píši. Láska a energie, které jsem v tu chvíli od té dušičky navnímala, mi okamžitě vehnala slzy dojetí do očí. Cítila jsem takovou hlubokou moudrost, soucit a bezmeznou něhu.

Oči té nádherné duše se zhluboka dívaly do mých a s takovou láskou mě svým pohledem hladily až u srdce. Jasně jsem cítila, že jsem měla vzácnou a významnou příležitost být v kontaktu s velice moudrou duší.

Dnešní Terezčin článek a její pojmenování, že Achnael je Mistrem, kterého by nevnímala, kdyby nepřišel k ní do bříška, ve mně vyvolal vůli sdílet můj prožitek s duší odcházejícího miminka mé klientky. Terezy článek si můžete přečíst zde.

Klientka a zároveň má kamarádka je sama velice moudrou duší.

Obraz/otisk Ženy-rodičky-matky a dítěte-plodu lůna-daru božského tvoření je nádherné mystérium, princip života a těší mne, že ho mohu vnímat a prožívat v celé jeho kráse, i když v mém aktuálním životě se mé mateřství zatím realizuje jinak 😉

Lada Boháčová
Mým posláním je laskavá péče. Pečuji o těla a duše svých klientů. Pomáhám jim porozumět sobě sama a učím je jak pracovat se svou myslí, egem a emocemi tak, aby objevili vnitřní svobodu a radost ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejčtenější články
  • Rubriky
  • E-book „Svobodný tvůrce života“

    Máte pocit, že vám život jen tak proklouzává mezi prsty? Radost ze života vás míjí? Nemáte čas na péči o sebe? Tento e-book vám nabídne řešení.

  • Meditace „Klid mysli“

    Zajímáte se o meditační praxi? Chcete rozvíjet koncentraci mysli? Nebo se potřebujete zklidnit?

  • Těším se na Vás na Facebooku