Objednávka na

Příčinnou terapii života

  • Objednáváte se na Příčinnou terapii života
    Úvodní sezení trvající 1,5 až 2 hodiny. Během tohoto setkání společně vydefinujeme nasledující postup.
  • Po odeslání vaší objednávky vám bude záslána faktura.
    Tato faktura slouží jako doklad o zaplacení.
  • Po uhrazení faktury Vám zavolám
    Po připsání platby na můj účet Vám zavolám a společně domluvíme váš termín a praktické informace. Vyplněné údaje před odesláním objednávky pečlivě zkontrolujte (zejména e-mailovou adresu), tento objednávkový servis je automatizován.

Lada Boháčová

www.ladabohacova.cz

Laskavá
a vědomá péče

Více informací na 733 711 490 nebo lada@ladabohacova.cz

Reference spokojených klientů

Opakovaně jsem narážela na situace, se kterými bylo pro mě obtížné se popasovat. Byla jsem z nich zmatená, občas bolavá a sama jsem nedokázala uchopit jejich smysl. Cítila jsem, že Lada je ta správná osoba, která mi dokáže zprostředkovat vhled do podstaty toho, co se ve mně odehrává. A opravdu 🙂 Během terapie jsem cítila, že mi nedovolí uhýbat před svými pocity, uvědomněními ani před sebou samou. Cítila jsem, že mě provází laskavě, ale pevně - a měla jsem tak možnost hluboce procítit, jak tyto situace zapadají do mého života.
Kateřina Vašáková
Lada Boháčová je velmi empatická a osvícená bytost. Pomáhá mi a podporuje mě v nalézání té správné cesty životem a podněcuje k rozkvětu osobnosti. Výsledný efekt je až dechberoucí. Lituji, že jsem se s Ladou nesetkala již dřív!
Iva Plíšková
K Ladě docházím na terapie přibližně 3/4 roku. Řeším problém s otěhotněním, které se mi delší dobu nedaří. Po zdravotní stránce bych měla být v pořádku a otěhotnění by mi nemělo z medicínského hlediska nic bránit. Dostala jsem kontakt od známého, abych zkusila alternitvní léčbu pomocí regresivní terapie u Lady. Začala jsem docházet na terapie. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale říkala jsem si, že musím zkusit všechno a dosti mi zajímalo, jak tato terapie bude fungovat. Nakonec mi zážitky v regresivní terapii nesmírně překvapily. Pochopila jsem, že není žádný důvod se bát smrti. Je to přirozený koloběh života. Lada mi pomohla, abych si uvědomila, co je v životě důležité a že vše se děje v našem životě z nějakého důvodu. Po terapiích s Ladou se mi zlepšil partnerský vztah a další vztahy s blízkými lidmi. Pochopila jsem, že ne vždy můj pohled na věc je ten jediný a správný názor, že občas mám nechat svým blízkým větší volnost a nechat věci v životě plynout bez toho, aniž bych tlačila na výsledek. Zároveň jsem se také naučila cítit svojí vnitřní energii, s Ladou meditujeme na dálku a vzájemně si energii předáváme. K mému velkému překvapení to opravdu funguje. Když to shrnu, otěhotnět se mi sice do dnes nepodařilo, nicméně Lada mi dala vnitřní víru, že vše funguje tak jak má a až nastane ten správný čas, vše se v dobré obrátí. Celkově se cítím hezky a vyrovnanější než kdy předtím.
Lenka
Čeho si na Ladě nesmírně vážím je, že nesoudí. K jakémukoliv problému přistupuje s citlivostí a lidskostí. Zároveň ale člověka donutí si koučovaní "odpracovat" - rozebere jej na částečky a následně jej znovu složí. Každé setkání s Ladou bylo náročné, ale tím pádem posouvající, a vždy jsem se těšil na pokračování.
Jan Staňura

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lada@ladabohacova.cz nebo volejte na +420 733 711 490.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.