Objednávka masáže

na Estetické formování těla

  • Objednáváte si Estetické formování těla
  • Cena takové masáže je 1.200,- Kč
  • Po odeslání vaší objednávky vám bude záslána faktura.
    Tato faktura slouží jako doklad o zaplacení.
  • Po uhrazení faktury Vám zavolám
    Po uhrazení faktury a připsání částky na můj účet Vám zavolám a domluvíme spolu termín vaší masáže. Vyplněné údaje před odesláním objednávky pečlivě zkontrolujte (zejména e-mailovou adresu), tento objednávkový servis je automatizován.

Lada Boháčová

www.ladabohacova.cz

Laskavá
a vědomá péče

Masáže jsou poskytované v Praze a v Horním Bradle (okres Chrudim)

Více informací na 733 711 490 nebo lada@ladabohacova.cz

Reference spokojených klientů

Masáž je pro klienty, kteří chtějí nejen klasickou masáž, ale i masáž s přidanou hodnotou. Ta spočívá v hlubších terapeutických účincích. Prostřednictvím dlouhodobých schopností masérky můžete najít a odblokovat řadu nejen fyzických problémů. Těžko se to popisuje. Je potřeba to prožít.
Jan Michael Kubín www.pansofia.cz
„Moje záda se těší na Ladu,“ říkám si před masáží obvykle já. A Lada zase: „Moje ruce se těší na tvoje záda.“ Co víc si přát? A když ta úžasná masáž skončí, chce se mi létat! Z každého setkání s Ladou odcházím osvěžena na těle i na duši. S tou energií, která do mě vstupuje, se totiž leccos vyjasní. A tak se zase těším na další a další a další …
Miroslava Nouzovákorektorka mých textů 🙂 a báječný člověk
Lada Boháčová je úžasný člověk, se kterým se při masáži budete cítit skvěle. Dokáže uvolnit tělesnou schránku a dodat energii tak, že odcházíte po masáži jako znovuzrozený. Nejprofesionálnější reflexní masáž, kterou jsem kdy zažila. Mohu jen doporučit!!!
Iva Plíšková
Masáž od Lady není jen tak "nějaká" masáž :o). Tím, že je Lada vnímavá a má schopnost hlubokých vhledů, neprobíhá masáž jen na fyzické úrovni. Lada současně komunikuje s lidskou duší. A tak se uvolňování fyzických bloků promítá i do duše a nebo naopak :o). Při masáži tak mohou být uvolněna i mnohá témata duše člověka, což Lada navíc umí krásně ošetřit. Doporučuji všem, zejména pak těm, kteří upřednostňují celistvou péči a léčení.
Anita Beganyová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lada@ladabohacova.cz nebo volejte na +420 733 711 490.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.