Odevzdání

V posledních dnech jsem vedena procesem, který se hluboce dotýká nejhlubšího bytí mé duše. Pociťuji hlubokou vděčnost, že vůbec mohu prožívat něco tak nádherného.

Zní to možná až příliš vznosně, to jen z mé hluboké vděčnosti a úcty k vyššímu rozměru bytí, který promlouvá k nám všem.

Před dvěma dny mi „do mého ucha“ intuice pošeptala, co mohu zrealizovat. Jednalo se o jakýsi rituál, který bych mohla nazvat ODEVZDÁNÍM.

Ano, nejdříve jsem nechápala a neuměla si představit pro co to vlastně bude dobré.

Cítila jsem tu posvátnost, s kterou je mi vše sdělováno, ale také jsem pociťovala lidský strach, jestli nejsem blázen, a tak trochu obavu, zda ještě bude něco pokračovat. Neboť jsem jasně cítila, že něco skončí.

Udivovala mě přítomnost jasného odhodlání. Jak jsem už psala, pocítila jsem strach z té konečnosti, ale i přes ni samu jsem jasně cítila, že obsahuji ANO. Že není jiné volby.

Když vám to nyní píšu, usmívám se nad sebou. Mám ráda tu skutečnost, že dokážu být tak „odevzdaná vyšší vůli“. Nejsem si vědomá, že bych to něčím rozvíjela. Mám tedy tendenci předpokládat, že je to výbavou duše.

Večer 5. 5. 2017 jsem ten rituál, který mi byl sdělen, udělala. Úplnou náhodu započal ve 21:09 hod. Trval hodinu. Moje původní představa byla, že začnu s rituálem před půlnocí. Ale ve 20:50 přišel jasný signál TEĎ. Než jsem vše nachystala a započala s vnořením se do meditace, bylo po deváté večer a oči jsem k meditaci zavírala právě ve 21:09.

Numerologové by k datu i hodině možná řekli něco zajímavého.

Byl to velice silný prožitek. Cítila jsem milující energie z vyšších rovin vědomí a rovněž Božský klid.

Ty milující energie byly tak jasné a intenzivní, a přitom tak jemné a něžné. Vnímám je jako něco naprosto unikátního. Několikrát mě při meditacích spontánně napadlo tento stav nazývat MILUJÍCÍ PŘÍTOMNOST. Dnes, když jsem usedla k sepsání této mé zpovědi, vloudila se mi do spojení prstů a klávesnice tato báseň:

Ale to trochu předbíhám. Včera večer mne oslovil titulek článku jedné okouzlující ženy jménem Klaudie. Jeho obsah mnou tak rezonoval, že jsem měla potřebu jí poděkovat. Oslovila mě její úvaha o tom, jaké by to bylo:

Kdybychom si všichni uvědomili, že jsme součástí celku. Že jsme spojeni a propleteni víc, než si myslíme. A že cokoli se děje jednomu, děje se všem.

Její článek si můžete přečíst zde. Měla jsem pocit, že píše o něčem obdobném, čím právě v posledních dech procházím.

Mé srdce plesalo radostí, že čtu o něčem, co se aktuálně odehrává v mém nitru. A co víc, že díky jejímu článku pociťuji právě onu sounáležitost.

V odpovědi od Klaudie jsem obdržela odkaz na článek, který mi poskytl zajímavé informace. Nyní „svému“ procesu více rozumím.

Mnozí skeptici by mi mohli namítat, že vše je dílem náhody. Já jsem již přesvědčena, že ne. Jsem si jista, že jsme vedeni a milováni něčím, co nás přesahuje. Díky mé ochotě důvěřovat a nechat se vést mohu prožívat tyto zázraky.

Děkuji, že mohu s vámi svůj prožitek sdílet. Bude mi potěšením, když vědomí sounáležitosti a pospolitosti bude niterně naplňovat i vás.

Je to pro vás důležité téma? Prožíváte a pociťujete vzájemnost a sounáležitost ve svých životech? Ráda si přečtu o tom, jak sounáležitost prožíváte vy.

Lada Boháčová
Mým posláním je laskavá péče. Pečuji o těla a duše svých klientů. Pomáhám jim porozumět sobě sama a učím je jak pracovat se svou myslí, egem a emocemi tak, aby objevili vnitřní svobodu a radost ze života. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Nejčtenější články
  • Rubriky
  • E-book „Svobodný tvůrce života“

    Máte pocit, že vám život jen tak proklouzává mezi prsty? Radost ze života vás míjí? Nemáte čas na péči o sebe? Tento e-book vám nabídne řešení.

  • Meditace „Klid mysli“

    Zajímáte se o meditační praxi? Chcete rozvíjet koncentraci mysli? Nebo se potřebujete zklidnit?

  • Těším se na Vás na Facebooku