Masáže

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost
koupí dárkového poukazu na masáž.

Před a po každé masáži:

Je vhodné, aby si klient už před masáží dopřál zklidnění. Ráda klientům hned po příchodu nechávám veškerý prostor pro ztišení. Masáž má pak hlubší účinek. Pokud si naopak klient rád během masáže povídá, ráda se mu přizpůsobím. Po masáži po zbytek dne doporučuji vynechat fyzickou zátěž.

 

Masáže probíhají v Praze a v Horním Bradle (okres Chrudim).
Více informací na 733 711 490 nebo lada@ladabohacova.cz

 • Klasická masáž
  Hýždě, bedra, záda, šíje

Masáž trvá 40 minut / 600,- Kč


 • Lálá masáž
  Hýždě, bedra, záda, dlaně, plosky nohou, šíje

Masáž trvá 60 minut/ 800,- Kč


 • Voňavé rozmazlení
  Tato hluboce relaxační masáž je kombinací samých „mňaminek“. Voňavé rozmazlení si můžete vyladit dle vlastního výběru jedné ze směsí esenciálních olejů.

Masáž trvá 120 minut/ 1.700,- Kč


 • Intuitivní masáž
  Před touto masáží může i nemusí proběhnout konzultace obtíží klienta.

Masáž trvá 60 minut a více / 900,-  (90 minut/1.250,-)


 • Manuální lymfodrenáž
  Doba trvání je od 60 do 180 minut, podle toho jaká část těla je lymfována.

60 minut/ 800,- Kč; 90 minut/ 1.200,- Kč


 • Masáž chodidel
  Tuto proceduru zcela uzpůsobím vašemu aktuálnímu stavu.

Masáž trvá 30 minut/ 400,- Kč


 • Reflexní terapie lymfatického systému
  Tato metoda, kterou jsem se učila u Mgr. Evy Nebeské, pracuje na lymfatickém systému skrze reflexní plošky na chodidlech.

Masáž trvá 60 minut/ 800,- Kč


 • Estetické formování těla
  Tvaruje a formuje problematické partie těla Po deseti procedurách je u problematických partií těla možný úbytek až 20 cm!

Doba trvání: 10 x 120 minut; 120 minut/1.200,- Kč

Lada Boháčová je úžasný člověk, se kterým se při masáži budete cítit skvěle. Dokáže uvolnit tělesnou schránku a dodat energii tak, že odcházíte po masáži jako znovuzrozený. Nejprofesionálnější reflexní masáž, kterou jsem kdy zažila. Mohu jen doporučit!!!
Iva Plíšková
Masáž je pro klienty, kteří chtějí nejen klasickou masáž, ale i masáž s přidanou hodnotou. Ta spočívá v hlubších terapeutických účincích. Prostřednictvím dlouhodobých schopností masérky můžete najít a odblokovat řadu nejen fyzických problémů. Těžko se to popisuje. Je potřeba to prožít.
Jan Michael KubínPodnikatel, léčitel, malíř, učitel a filosof, www.pansofia.cz
Masáž od Lady není jen tak "nějaká" masáž :o). Tím, že je Lada vnímavá a má schopnost hlubokých vhledů, neprobíhá masáž jen na fyzické úrovni. Lada současně komunikuje s lidskou duší. A tak se uvolňování fyzických bloků promítá i do duše a nebo naopak :o). Při masáži tak mohou být uvolněna i mnohá témata duše člověka, což Lada navíc umí krásně ošetřit. Doporučuji všem, zejména pak těm, kteří upřednostňují celistvou péči a léčení.
Anita Beganyová
Masáže Lady jsou krásné a milé jako pohlazení po duši. Lada je pro mně jedinečná v tom, že citlivě vnímá nejen vše, co potřebuje mé fyzické tělo, ale i to, co je za tím a jak můj současný tělesný stav souvisí s duševním. Během procedury díky tomu vzniká velmi příjemná atmosféra hluboké důvěry, jemné sounáležitosti, společné radosti a pohody. Odcházím jako znovuzrozená a když jsem poblíž, tuto příležitost nikdy nevynechám. Stojí za to.
Renata Balko
„Moje záda se těší na Ladu,“ říkám si před masáží obvykle já. A Lada zase: „Moje ruce se těší na tvoje záda.“ Co víc si přát? A když ta úžasná masáž skončí, chce se mi létat! Z každého setkání s Ladou odcházím osvěžena na těle i na duši. S tou energií, která do mě vstupuje, se totiž leccos vyjasní. A tak se zase těším na další a další a další …
Miroslava Nouzová

Foto: Martina Benáčková